Skip to Content

Logenius.pl

Transport/Motoryzacja/Spedycja

Transport odzieży męskiej

Be First!
by Wrzesień 23, 2016 Transport

W dzisiejszych czasach prawie każdy posiada doświadczenie w produkcji odzieży męskiej. Aktualny trend mody, inspiracje, nowe pomysły, nowoczesny wzór oraz najnowocześniejsze technologie pozwalają spełnić marzenia najbardziej wymagających osób.

 

Europa – Anglia

Wiele wiodących marek znajduje się za granicą, np. w Anglii. Hurtownie przepełnione są towarami. Można tam znaleźć odzież sortowaną oraz niesortowaną. Bardzo dużo znanych marek również znajduje się w sorcie. Korzystając z usług firm transportowych z Wielkiej Brytanii możemy bez problemu liczyć na gwarancję regularności dostaw męskiej odzieży oraz możemy być pewni jakości oraz własnych wymogów wobec dostarczonych towarów. Zamawiając towar z zagranicy transportem ciężarowym najczęściej będzie to około 15 kilogramów ubrań na jeden worek. Waga ubrań nie może przekraczać zazwyczaj 500 kg. Każdy worek używanej odzieży zostaje zabezpieczony przed uszkodzeniem. Zamawiać możemy oczywiście prowadząc działalność lub dla własnych indywidualnych potrzeb. Wiele firm oferuje na terenie Europy także przewóz ubrań wiszący. Męskie marynarki, kurtki, garnitury itp. są bezpośrednio zabezpieczone na wiszących drążkach, na stelażu. Za ubrania sortowane zapłacimy około 15zł/kg, niesortowane 10zł/kg. Za droższe marki zapłacimy odpowiednio więcej (wysyłka do Polski). Wysyłka odzieży wiszącej jest niestety droższa. Warto jest zapoznać się z nią przy ubraniach droższych lub bardziej ważnych. Dlatego mając nowe ubrania lepiej jest wydać więcej, a zapewnić sobie lepsze warunki bezpieczeństwa czy braku pogniecenia towaru. W workach niestety istnieje większe prawdopodobieństwo na to, ze ubrania mogą nie dotrzeć w tak oczekiwanym stanie, w jakim byśmy chcieli je zobaczyć

Chiny

Zamawiając ubrania z Chin głownie mamy dwa sposoby. Oczywiście możemy także czekać za paczka pocztowa, jednak jest to najmniej opłacalne przy hurtowych ilościach. Zamawiając odzież męską z tego otóż kraju, najlepiej jest to zrobić jako transport kolejowy. Nasz kraj jest coraz to lepszy w transporcie Chiny-Polska. Za takim transportem musimy czekać około dwóch tygodni. Patrząc na transport morski, gdzie trzeba czekać na kontenerem, jest to około 35 dni. Jednakże choć może to być dziwne, wciąż dominuje transport morski.

Samolot

Lecąc samolotem płacimy za bagaż, tutaj lepiej jest kupować towar dla własnych celów, jednak zdarzają się osoby, które kupują ubrania wracając np. z wakacji lub delegacji służbowej i wtedy sprzedają je na miejscu. Trzeba także pamiętać, ze za nadbagaż płacimy dodatkowo.
Transport ciężarowy w kraju możemy znaleźć praktycznie wszędzie, wystarczy wykonać zlecenie w internecie, lub po prostu poszukać ją na własną rękę. Wiele firm oraz osób jest gotowych podjęcia się wyzwania jakim jest transport odzieży, w tym męskiej. Najlepiej wybrać taka, która poleca wielu ludzi oraz jest dość znana i ceniona doświadczeniem oraz profesjonalizmem na rynku. Możemy być wtedy pewni, ze forma posiada odpowiednie certyfikaty oraz, ze drogie (wiszący) rzeczy nie zostaną nagle dostarczone do odbiorcy zniszczone czy tez pogniecione.

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*